Zamówienia złożone między 14.02 -19.02 zostaną wysłane 20.02

Skasuj

Filtrowanie

Cena

La Mesma

  • Widok:

Winnice La Mesma znajdują się w Monterotondo i Tassarolo (prowincja Alessandria), w samym sercu regionu Gavi DOCG we Włoszech.

La Mesma to firma rodzinna prowadzona przez trzy siostry Rosiny: Paolę, Francescę i Annę. Chociaż każda z nich pochodzi z innego środowiska zawodowego, to wszystkie je łączy ta sama pasja do Gavi . To właśnie ona doprowadziła je do zgłębienia procesu produkcji wina w co włożyły całe serce. Dzięki profesjonalnemu podejściu udało im się stworzyć wina o wyjątkowym zapachu i smaku. W 100% organiczne.

Produkcja Gavi La Mesma DOCG opiera się na dwudziestu pięciu hektarach winorośli Cortese posadzonych na południowych zboczach wzgórz na wysokości około 300 metrów, na delikatnej glebie o średniej mieszance.

Unikalność winnicy, jak również cechy terenu na której się ona znajduje nadają La Mesma Gavi niezliczoną ilość charakterystycznych, niepowtarzalnych cech. Ręcznie zbierane i starannie wyselekcjonowane winogrona zapewniają najlepszą jakość, a co z tym idzie: elegancja, owocowy bukiet, dobrze zbalansowany, wytrawny smak.